RetroMetka

Blog poświęconym najnowszym trendom modowym

Modne torebki na każdą kieszeń

Od różnorodności toreb damskich może się zawrócić w głowie! Niewielkie na ważne wyjścia, średniej wielkości do pracy i największe, idealne dla studentki albo pracującej mamy. Szukamy torebki na każdą kieszeń.

Najważniejsze cechy torebki w przystępnej cenie

Torby damskie kupione okazyjnie to nie tylko takie, które konkurowały ceną z innymi. Jeśli chcesz rzeczywiście zaoszczędzić, z rozmysłem wybierz model. Ważne, abyś mogła z niego korzystać przez wiele lat. Właśnie dlatego powinien być wykonany z trwałych materiałów najwyższej jakości, które łatwo utrzymać w czystości.

Istotny jest też jego ponadczasowy wygląd, który będzie podobał Ci się tak samo za kwartał i za dwa lata. Zastanów się poza tym, czego oczekujesz od torebki, np. czy ważniejsza jest duża liczba przegródek i kieszonek wewnętrznych, czy jednak stawiasz na wielkość torby, bo chcesz, aby była jak najbardziej pojemna.

Modne i wygodne ‒ jakie torebki pasują właśnie do Ciebie?

Zawsze staraj się znaleźć złoty środek pomiędzy akcesoriami, które są na topie, a tymi, których naprawdę potrzebujesz. Jak to zrobić? W aktualnych trendach szukaj zawsze tego, co pasuje do Twojego stylu i charakteru. Okres na dodatki w wyrazistych, czasem wręcz neonowych odcieniach mija, a pikowana torebka damska a la Channel to wiecznie młoda klasyka elegancji. Pomyśl o tym, że torby powinny współgrać z obuwiem, choć nie muszą być np. w identycznym odcieniu. Przyjrzyj się więc swojej szafce na buty. Z takimi wnioskami łatwiej będzie Ci wybrać torbę, z której będziesz zadowolona na długo.

Mała, średnia czy duża? Jakiej torby potrzebujesz?

Odpowiednia wielkość torebki to taka zgodna z tym, jaka jest Twoja najważniejsza życiowa rola lub na jaką okazję będziesz jej potrzebowała. Zazwyczaj idealna jest średnia torba, w której zmieścisz dokumenty, telefon, chusteczki i inne niezbędne akcesoria. Pojemniejszy model, w sam raz na notatnik w formacie A4 i sztywną teczkę bądź zestaw do przewijania i ukochaną grzechotkę Twojej pociechy, to ważny atrybut studentki i młodej mamy. Bez wątpienia w garderobie każdej kobiety powinna za to znaleźć się niewielka torebeczka na wesele czy wyjście do filharmonii.

Powrót na górę