RetroMetka

Blog poświęconym najnowszym trendom modowym

Rajstopy damskie i ich funkcje

Nieodłączny element damskiej garderoby, delikatny i notorycznie zmieniany na nowe, kolejne produkty (z racji ich zepsucia się). Rajstopy damskie są podstawą kobiecej garderoby. Dają ciepło w zimne dni, powodują, że sukienka lepiej wygląda dzięki wysmukleniu nóg.

Niektóre z nich mają nawet prozdrowotne właściwości. Jakie zatem wybierać? Na jakie warto zwrócić uwagę i umieścić w swojej szafie: seksowne rajstopy damskie we wzorki czy klasyczne o grubym splocie?

Ogrzewanie w zimne dni

Grube rajstopy powyżej 40 den doskonale sprawdzają się w momencie, gdy przychodzą zimne jesienne dni. Wtedy bez ich pomocy na pewno nie odważyłybyśmy się założyć sukienki. O wiele grubsze produkty (den nawet do 160) dadzą naszym nogom przyjemne ciepło, gdy przyjdą mrozy i nie pozwolą nam zmarznąć. Dodatkowym i chyba nieco ubocznym efektem jest fakt, że ukrywają one niedoskonałości na nogach. Wszelkie siniaki, żyły albo inne niepożądane defekty zostają całkowicie ukryte przed spojrzeniami innych osób.

Modelowanie ciała

Wiele produktów posiada dodatkowe funkcje w postaci podnoszenia pośladków albo wysmuklania łydek. Ten efekt jest doskonałym wyborem, gdy idziemy na ważną imprezę i zakładamy śliczną sukienkę. Niektóre z nich tworzą nawet na nodze efekt lekkiej opalenizny. Wyszczuplony brzuch i uda czy piękny kolor nóg są bardzo pożądane przez każdą kobietę, zwłaszcza na duże wyjście, gdy chcemy wyglądać idealnie.

Właściwości prozdrowotne

Kobiety nosząc rajstopy mogę również zadbać o problemy swoich nóg. Modele przeciwdziałające żylakom albo pozwalające walczyć z cellulitem są doskonałym wynalazkiem, który kobiety doceniają. Dodatkowo istnieją serie opisywane jako medica, które delikatnie masują nogi albo działają relaksacyjnie. To z pewnością uchroni nas przed dyskomfortem na koniec trudnego, zabieganego dnia.

Chętnych zachęcamy do nabycia na: https://deezee.pl/rajstopy

Powrót na górę